Del av handtag, brittiska stämplar, slitage, silver. Vikt: 16,7 g
Auktnr | SE1.20240508.A56932 |
Utropspris | 150 kr |
Aktuellt bud | 150 kr |
Stänger | 2024-05-08 20:05:30 |
Provision | 23 kr |
Frakt | 49 kr |
8/5 19:55:14 | sofokles | 150 kr |